JLM Diesel Extreme Clean 1 l + DARČEK

Neohodnotené
 

Veľmi účinné aditívum do paliva, ktoré účinne čistí a omladzuje palivový systém vrátane turba a výfukového systému s filtrom pevných častíc. Takisto rieši problémy s emisiami.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€38,50
€32,08 bez DPH
   
Značka JLM
Kategória Diesel
 

Po aplikovaní čistiaceho aditíva JLM Diesel extreme clean je prečistený systém turbodúchadla, výfukový systém s filtrom pevných častíc (DPF), a takisto sú dôkladne prečistené nasávacie ventily, ventil EGR a vstrekovače.

Svojím pôsobením obnovuje pôvodný výkon motora, rieši všetky bežné problémy súvisiace s naftovými motormi, výrazne znižuje spotrebu paliva a v neposlednom rade významne znižuje množstvo produkovaných emisií. 

JLM Diesel extreme clean tiež obsahuje cetánový posilňovač. Zvýšenie cetánového čísla zaručuje lepšie spaľovanie paliva. Výsledkom je, že motor beží rovnomerne aj pri voľnobehu a zlepší sa výkon motora.

Použitie:

Nalejte celý objem aditíva (1 l) do palivovej nádrže vozidla a natankujte plnú nádrž. Pre dosiahnutie maximálnych a trvalých výsledkov výrobca odporúča aplikovať toto aditívum každých 6 000 km. 

JLM Diesel extreme clean kombinuje výhody všetkých jednotlivých naftových prísad a môže byť použitý vo všetkých starých a nových vozidlách aj s filtrom pevných častíc (DPF/FAP) vrátane systémov common rail a čerpadlo-tryska (PD). 

Podobné produkty

   
 • xenum in a out diesel 4271
  Xenum IN & OUT Diesel 1,5 l
  Momentálne nedostupné
  IN + OUT Diesel je profesionálny produkt najnovšej generácie založený na špičkovej technológii Nexgen™ s dvoma hlavnými účinkami: čistí filter pevných častíc (DPF),...

  €24,45
Hmotnosť 1.15 kg
Objem 1 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: